Series
Ratings
98
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0