Series
Ratings
15
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0