Titles you rated
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0