Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
86Rated ★ 4.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5