Movies
Ratings
64
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 4.5- The Man Who LaughsRated ★ 3.5
Swag Age: Shout Out, Joseon!Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 4.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Yesterday Once MoreRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 1.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 2.0