Series
Ratings
311
The WitchRated ★ 1.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
The Potato LabRated ★ 2.0
Dear XRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.5
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
Beyond the BarRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 4.5
Head Over HeelsRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
S LineRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0- 하트페어링Rated ★ 4.5