Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
ManiacRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 2.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0