Titles you rated
ConfessionsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 5.0
What's Your Number?Rated ★ 3.0