Titles you rated
 A House of DynamiteRated ★ 2.5 A House of DynamiteRated ★ 2.5
 BarbieRated ★ 2.5 BarbieRated ★ 2.5
 Transformers OneRated ★ 3.0 Transformers OneRated ★ 3.0
 AnoraRated ★ 3.5 AnoraRated ★ 3.5
 TRON: AresRated ★ 2.5 TRON: AresRated ★ 2.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
 Gladiator IIRated ★ 2.5 Gladiator IIRated ★ 2.5
 A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0 A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
 From Dusk Till DawnRated ★ 3.0 From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
 BabylonRated ★ 4.0 BabylonRated ★ 4.0
 ElioRated ★ 2.5 ElioRated ★ 2.5
 Addams Family ValuesRated ★ 3.0 Addams Family ValuesRated ★ 3.0
 Jurassic World RebirthRated ★ 2.0 Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
 FlowRated ★ 3.0 FlowRated ★ 3.0
 Kraven the HunterRated ★ 1.5 Kraven the HunterRated ★ 1.5
 Lilo & StitchRated ★ 3.0 Lilo & StitchRated ★ 3.0
 Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0 Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
 SinnersRated ★ 3.5 SinnersRated ★ 3.5
 Paddington in PeruRated ★ 3.0 Paddington in PeruRated ★ 3.0