Titles you rated
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
DittoRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 1.0
MinariRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0