Movies
Ratings
118
GloveRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
American BeautyRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 1.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0