Movies
Ratings
658
MoonlightRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The BreadwinnerRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Jack FrostRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The World's EndRated ★ 3.5
PlaytimeRated ★ 4.5
The LunchboxRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
The Mad MonkRated ★ 2.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0