Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The HappeningRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0