Series
Ratings
241
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5- Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Secrets in the LatticeRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.0