Movies
Ratings
205
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0