Series
Ratings
17
The 8 ShowRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5