Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- The Man Who LaughsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Trevor: The MusicalRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 4.0