Movies
Ratings
200
HellboyRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0