Series
Ratings
716- 태풍상사Rated ★ 4.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
To the MoonRated ★ 3.5
Good ManRated ★ 2.5
Sh**ting StarsRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 2.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
Maxton Hall - The World Between UsRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
I'll Take the Trip for YouRated ★ 2.0
TempestRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 1.0- 하트페어링Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
To My HarryRated ★ 2.5
Crushology 101Rated ★ 4.0
HierarchyRated ★ 3.5