Movies
Ratings
98
CrankRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
WantedRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0