Series
Ratings
12
SherlockRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5