Movies
Ratings
21
Les MisérablesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0