Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- BonobonoRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0