Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Hard HitRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5