Movies
Ratings
85
RashomonRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
Disclosure: Trans Lives on ScreenRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Quiet GirlRated ★ 4.0
Every BodyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0