Titles you rated
TempestRated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.5
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 2.0
BloodhoundsRated ★ 2.0
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
Run OnRated ★ 4.0