Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 1.5
Ichi the KillerRated ★ 0.5
Bishokushin's Special MenuRated ★ 2.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 0.5
The Adventures of Sharkboy and LavagirlRated ★ 1.0
HeroRated ★ 2.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 0.5
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 2.5
Escape from Planet EarthRated ★ 2.5
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 4.0