Movies
Ratings
237
FlubberRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 5.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Take ShelterRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Rinco's RestaurantRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.0