Titles you rated
Start-UpRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
CallRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5