Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
First CowRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5