Movies
Ratings
23
I Saw the DevilRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0