Titles you rated
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
DarkmanRated ★ 1.0
The Legend of ZorroRated ★ 2.0
Diamonds Are ForeverRated ★ 1.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 1.0
Land of the DeadRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 1.0
Battle of the WarriorsRated ★ 1.0
RinguRated ★ 1.0
Red CliffRated ★ 2.0
Zu: Warriors from the Magic MountainRated ★ 1.0
My BrotherRated ★ 1.0
Shinobi: Heart Under BladeRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 1.0
The ProtectorRated ★ 2.0
CobraRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 1.0