Movies
Ratings
489
The Family ManRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Night FliersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.0