Series
Ratings
15
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0