Movies
Ratings
1077
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ryuzo and the Seven HenchmenRated ★ 1.5
MulanRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5