Movies
Ratings
30
The Dark KnightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0