Titles you rated
How to Steal a DogRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0