Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5- NoiseRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5