Series
Ratings
104
Big Little LiesRated ★ 5.0
A Discovery of WitchesRated ★ 3.5
A Discovery of WitchesRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.5
TravelersRated ★ 4.0