Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0