Series
Ratings
66
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
LastRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0