Movies
Ratings
53
GantzRated ★ 2.5
LockoutRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Tokyo SpeciesRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 0.5
Belle & SebastianRated ★ 1.0
Jane EyreRated ★ 0.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 1.0- Elephant in the RoomRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 5.0
HerRated ★ 0.5
The SilencedRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 0.5