Titles you rated
50 First DatesRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0