Movies
Ratings
63
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
UnbreakableRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.5
The TowerRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0