Series
Ratings
37- New Japan Pro-wrestlingRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
KRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Parade's EndRated ★ 2.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.0