Series
Ratings
308
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 3.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.5
- Cheeky AngelRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Di Gi CharatRated ★ 4.0
- 두근두근 비밀친구Rated ★ 4.0
- Rosen MaidenRated ★ 4.0
- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0