Series
Ratings
21
Drinking SoloRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0