Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 1.5
BootsRated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 5.0
직장인들Rated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 1.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Patrick MelroseRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0