Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0