Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Obaksane SaramdeulRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0